O nas

Doświadczenie firmy to prawie dziesięć lat prac nad projektowaniem elementów zabudowy RACK. Pierwsze projekty były wynikiem zapotrzebowania na dedykowane obudowy RACK do płyt RouterBoard. Bardzo szybko okazało się, że nie jesteśmy jedyną firmą która buduje swoje sieci z naciskiem na jakość wykonania.

 

Po trzech latach prac opatentowaliśmy pierwsze obudowy rotacyjne (Rotary Cassing) od których pochodzi nazwa marki. Kolejne nasze projekty - to kolejne certyfikaty patentowe. Do chwili obecnej opatentowaliśmy kilkanaście wzorów przemysłowych i cztery wzory użytkowe. Produkty wykonane na bazie tych projetów są wykorzystywane głównie przez operatorów ISP i firmy budujące instalacje monitoringu IP.

 

W kolejnych latach planujemy rozwijać projekty w kierunku małych obudów do budowy komputerów domowych bazujących na płytach mini-ITX i do serwerów o małych rozmiarach również w standardzie mini-ITX.

 

Projekty i nowatorskie koncepcje

Nasze projekty to często bardzo proste rozwiązania ale w świerzym spojrzeniu na podejmowane zagadnienie. Przy projektowaniu kierujemy się główne zasadą prostoty rozwjązań.

Wysoka jakość produkowanych detali

Proces wykonania zaprojektowanych elementów w dużej części przebiega automatycznie a przecyzyjne plotery i giętarki zapewniają bardzo dobre spasowanie wyprodukowanych elementów.

Kompleksowe wykonawstwo inwestycji IT

Nasza oferta to nie tylko obudowy. Oferujemy również projektowanie i wykonawstwo całej infrastruktury IT dla firm i organizacji.

Wieloletnie doświadczenie

Nasze doświadczenie to 15 lat działalności w branży telekomunikacyjnej. To właśnie doświadczenie przenieśliśmy na nasze projekty i realizacje.